• Regulamin

Informacje o Firmie

Sklep internetowy prowadzący swą działalność pod adresem https://narniabierun.pl prowadzony jest przez NARNIA Grzegorz Rozmus z siedzibą w Nowym Bieruniu przy ulicy Wawelskiej 75 (który stanowi także adres do doręczeń), NIP 6462825927, REGON: 242790090; adres poczty elektronicznej: grzes917@wp.pl, numer telefonu kontaktowego: (+48) 516868103 (opłata jak za połączenie standardowe - wg. cennika właściwego operatora).

 

 1. Regulamin dotyczy ogólnych warunków sprzedaży towarów oferowanych przez firmę NARNIA Grzegorz Rozmus

 2. Ceny towarów wyrażone są w polskich złotych (PLN) i zawierają wszystkie jej składniki w tym VAT i podatki.

 

 

Opisy i zdjęcia produktów

 1. Wszelkie informacje dotyczące towarów, w tym w szczególności katalogi, foldery, broszury, inne materiały informacyjne lub reklamowe, a także informacje zawarte na stronie https://www.narniabierun.pl, kierowane przez Narnia Grzegorz Rozmus do odbiorców i potencjalnych klientów nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa, a są wyłącznie zaproszeniem do podjęcia rokowań.

 2. Kontakt telefoniczny z www.narniabierun.pl możliwy jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 16:00. Kontakt drogą elektroniczną możliwy jest przez całą dobę.

 3. Pomimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane dotyczące produktów nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z obsługą sklepu.

 4. Zdjęcia produktów są zdjęciami poglądowymi i mogą czasami różnić się od rzeczywistego wyglądu przedmiotu. Ich właściwości techniczne pozostają jednak niezmienione.

 

Zamówienia

 1. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówienia na stronie www.narniabierun.pl ,

 2. W szczególnych przypadkach zamówienia mogą być składane telefonicznie lub poprzez e-mail: grzes917@wp.pl

 3. Wysyłając zamówienie drogą mailową bądź zamawiając telefonicznie kupujący oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem.

 4. Sklep www.narniabierun.pl przyjmuje zamówienia 7 dni w tygodniu, w ciągu całego roku. 

 5. Informacja udzielona przez sprzedawcę o przyjęciu zamówienia do realizacji pisemnie w formie wiadomości e-mail, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, wysyłana poprzez pocztę elektroniczną, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna/sprzedaży wiążącą obie strony transakcji.

 6. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem.

 7. Zamówienie przyjęte zostanie zrealizowane w ciągu 48h

 8. Przedstawiona oferta w sklepie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1. Zastrzegamy sobie prawo do niezrealizowania zamówień z ważnych powodów ekonomicznych.

 9. W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego
 10. Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”
 11. Prawo do zwrotu dotyczy TYLKO osób fizycznych, nieprowadzących działalności gospodarczej.